Anket

Araba kiralarken en çok neye dikkat edilmelidir
 

Kardeşler Rent a Car

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilerine karşılık verebilmektir. Tek idealimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla yüksek seviyede tutmaktır.
Araçlarımız Karayolları Trafik yasası uyarınca mecburi mali mesuliyet sigortası ve rent a car kaskosu ile sigortalanmıştır. Rent A Car Kaskosu Nedir?

Rezervasyon

 +90 212 583 2 444

 

FİLO KİRALAMA

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBügün786
mod_vvisit_counterDün2132
mod_vvisit_counterBu Hafta24216
mod_vvisit_counterBu Ay13666
mod_vvisit_counterToplam2879582

Bugün: Eyl 05, 2015
Kiralık Filo

Kiralık filo, filo kıralama

İstanbul ticari filo kiralama, istanbul filo kiralama


Kiralık Filo


Kardeşler rent a car, "Filo Kiralama"'yı özellikle fazla sayıda araç satın almayı hedefleyen kuruluşlara önermektedir.Şirketimizden ticari araç kiralama, minibüs kiralama, filo kiralama, lüks araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz..

Filo Kiralama Nedir?


Filo Kiralama, işletmelerin araç ihtiyaçlarının satın almadan kiralama yolu ile periyodik servis, bakım-onarım, sigorta (Kasko, Trafik Sigortası, Taşıt Pulu), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin uzun vadeli olarak giderilmesidir.Kardeşler rent a car firmamızın sunduğu bu avanmtajlardan sizlerde yararlanabilirsiniz..

Filo Kiralamanın Kapsadığı Hizmetler


Tüm araçlar kasko ve ihtiyarı mali mesuliyet limitleri ile sigortalanmaktadir.Kardeşler rent a car müşterilerimizin hizmetini kusursuz yerine getirmektedir. Araç kiralamak, filo kiralamak istiyorum diyorsanız, hiç düşünmeden kardeşler rent a car firmamıza baş vurun,,Size sadece bir telefon kadar uzağız..Bizlerden vazgeçmeyiniz..
Aracın çalınması, kaza yapması yada periyodik bakımlarının uzaması halinde, yerine muadil bir araç tahsis edilmektedir.

Filo Kiralama Sisteminin Avantajları

Kira ödemeleri şirket bilançolarında pasifte yer almadığında, kredi imkanlarını etkilememektir.
Aylık ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenmekte ve kazançlı ve düzgün bir bütçe elde edilmektedir.
Şirketler bu hizmet karşılığında toplu para çıkışı yapmayacaklarından bu kazançlarını kendileri için başka yatırımlarda kullanabilmektedir.

Periyodik servis, bakım-onarım ve bütün zorunlu ödemeler kiralama şirketi tarafından yapılır.
Zaman, personel ve nakit kullanımında sağlanan tasarruf ve avantajlara ilave olarak araçların aylık kiralama tutarlarının gider olarak gösterilebilmesi, söz konusu sistemin kiracıya ayrıca sağladığı önemli bir avantajdır.Filo kiralama, kiralık filo, kiralik filo, filo araç kiralama, lüks filo kiralama, istanbul filo kiralama, filo kiralama firmaları..
Aracın çalınması, kaza yapması yada periyodik bakımlarının uzaması halinde muadil bir araç tahsis edilerek zaman ve iş güçü kaybının önüne geçilmektedir.