Anket

Araba kiralarken en çok neye dikkat edilmelidir
 

Kardeşler Rent a Car

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilerine karşılık verebilmektir. Tek idealimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla yüksek seviyede tutmaktır.
Araçlarımız Karayolları Trafik yasası uyarınca mecburi mali mesuliyet sigortası ve rent a car kaskosu ile sigortalanmıştır. Rent A Car Kaskosu Nedir?

Rezervasyon

 +90 212 583 2 444

 

FİLO KİRALAMA

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBügün172
mod_vvisit_counterDün1591
mod_vvisit_counterBu Hafta6840
mod_vvisit_counterBu Ay22164
mod_vvisit_counterToplam2967197

Bugün: Eki 07, 2015
Ticari Kiralik Araçlar

Ticari araba kiralama, kiralık ticari araç

ticari araç kiralama, ticari otomobil kiralama


Ticari Kiralik Araçlar


Lüks araç kiralama lisansiyesi olarak ticari kiralık araçlar, günlük kiralık oto- uzun süreli kiralıkoto ve yurtiçi, yurtdışı oto kiralama, otopark işletmeciliği, oto satışı ve A grubu turizm acentalığı alanlarında faaliyet gösteriyoruz.Kiralık araç'lar da göstermiş olduğumuz hassasiyet ve memnuniyet bizim için rent a car firması olarak ilk sırayı alan politikalarımızdandır.

Ticari Araç

Kiralık araba'da öncelikli olan araç güvenliği ve aracın konfor bakımlarıdır.Ticari araç kiralama işlemleriniz için lütfen bizlerle irtibata geçiniz ve istediğiniz aracı kiralamaya sizlerde sahip olun..Lüks araç kiralama da yanı sıra ticari araç kiralamada da öncü olan Kardeşler rent a car otomobil kiralamada tüm sorunlarınızı ortadan kaldırıyor..

Kardeşler rent a car firması olarak 2005 yılı itibariyle siz değerli müşterilerimize elimizden gelen hassasiyet ve tutumla araba kiralama'ya devam etmekteyiz.Bizlerden vazgeçmeyin..Ticari oto kiralama, ticari araba kiralama, istanbul ticari araç kiralama, kiralık ticari araç, istanbul araç kiralama, ticari araç kiralama, ticari araç kiralama firması, ticari araç kiralama firmaları, istanbul ticari araç firmaları, istanbul ticari araç firması, türkiye ticari araç firması, turkey rent a car..Ticari araç kiralama, minibüs kiralama, filo kiralama, lüks araç kiralama ve daha fazlası çeşitli araçlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.