Anket

Araba kiralarken en çok neye dikkat edilmelidir
 

Kardeşler Rent a Car

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilerine karşılık verebilmektir. Tek idealimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla yüksek seviyede tutmaktır.
Araçlarımız Karayolları Trafik yasası uyarınca mecburi mali mesuliyet sigortası ve rent a car kaskosu ile sigortalanmıştır. Rent A Car Kaskosu Nedir?

Rezervasyon

 +90 212 583 2 444

 

FİLO KİRALAMA

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBügün1501
mod_vvisit_counterDün1332
mod_vvisit_counterBu Hafta9501
mod_vvisit_counterBu Ay24825
mod_vvisit_counterToplam2969858

Bugün: Eki 08, 2015
Renault Trafic

Renault Trafic, 24 Saat Araç Kiralama ,

Ucuz kiralik araç- Kiralık oto

Renault Trafic

Tasarım

Trafic'in aerodinamik yapısı, Renault marka kimliğine uygun özgün dış görüntüsü, yerleşik ticari araç kavramını köklü bir şekilde değiştirecek. Kabin tasarımı uzun saatleri aracı ile geçiren profesyonel kullanıcılar için düşünülmüş. Ticari araç kullanımı artık yorucu bir iş olmaktan çıkıyor. Kabinin orijinal tasarımı, aracın yüksekliğini arttırmadan daha geniş ve ferah bir iç mekan sağlıyor. Böylece tasarım, aerodinamizm ve ekonomi ile buluşuyor. Trafic�e iniş ve binişler son derece pratik.
Geniş sürgülü kapısı ve alçak eşiği sayesinde yük ve yolcu transferleri son derece rahat. Yük bölümü, özenli çalışmalar sonucunda geniş ve kayıp alan yaratmayan dengeli bir yapı ortaya koyuyor. Bu Renault�nun tüm ticari araçlarında gözlenen bir yaklaşım: Her şartta, her yolda problemsiz bir geçiş ve neredeyse dış boyutlara yakın bir yükleme hacmi.
Arkada yana açılır çift kapı, 180°�ye kadar farklı açılara olanak tanıyor. Böylece her konumda yükleme yapmak ya da indirmek için uygun pozisyon sağlanıyor

Konfor Ve Sürüş Keyfi

Renault'nun ticari araç yaklaşımındaki önceliği; konforun, uzun saatlerini her yol koşulunda araçlarında geçirenler için vazgeçilmez bir özellik olduğudur. Tıpkı kalite gibi konfor da algılanır.
Sürücünü oturma pozisyonu, direksiyonun açısı, kolay ulaşılabilir kumanda aygıtları gibi ergonomik özellikler kabin içi konforun olmazsa olmazıdır. Direksiyondan kumandalı radyo teyp, elektrikli camlar ve aynalar, ön konsola entegre vites kolu, sürücünü vücut yapısına göre ayarlanabilir koltuk, konforun algılamanmasının ötesinde konforun yaşanmasını sağlar.
Konforu yaşatan bir başka özellik ise dinamik sürüş özellikleridir. Güvenli bir yol tutuş, manevralar sırasında aracın stabilitesini koruması ile yol şartlarının kabinde en alt düzeyde hissedilmesi ile birlikte sunulur. Pazardaki beklentiyi fazlasıyla karşılayan dinamik sürüş konforu sayesinde Trafic, monospace kavramına yaklaşan bir sürüş hissi sağlar.
Viraj denge çubuğu da içeren sarmal yaylı, hidro-teleskobik ön ve arka takım, yüke duyarlı bir yapıya sahiptir. Aracın kompakt yapısı ile bütünleşen sistem, yatay ve dikey yük transferini mükemmel bir şekilde tolere ediyor. Yürüyen aksamın özgün nitelikleri, dış etkenlerden oluşan titreşimleri filtre etmesinin yanısıra, her yük durumunda kararlı bir yol tutuş sergiliyor.
Kapı panolarında yüksek kapasiteli, pratik eşya koyma gözleri : Uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi ve şifreli motor kilidi (İmmobilizer)
Elektrikli camlar, sürücü tarafı tek dokunuş ile tamamen açılıp kapanabilir, geniş bir iç mekana sahip araçta elektrik ayarlı, buz ve buğu çözücülü yan aynalar çok kullanışlı
Aydınlatmalı torpido gözü, klima opsiyonu ile soğutma özelliği de sunuyor
Standart Radyo-cd ile sürüş esnasında kaliteli müziğin tadına varın.
Klima paketi içerisinde, klima, polen fitresi ve soğutmalı torpido gözü konforu arttırıyor

Güvenlik

Sürücü hava yastığı ve ABS, elektronik fren dengeleme sistemi (EBV) standart olarak sunuluyor.. Sınıfının en kısa sürede duruş mesafesine sahip Trafic, üst gam binek otomobillerdeki gibi dört tekerlekte de fren disklerine sahip. Ön tekerleklerde 305 mm X 28 mm�lik hava kanallı, arka tekerleklerde 280 mm x 12 mm�lik dolu diskler kısa mesafeli ve güvenli frenlemeyi gerçekleştiriyor.
Pasif güvenlik konusunda markanın tüm birikimi ürüne yansıtılmıştır. Yüksek dirençli galvanize çelik ve programlı deformasyon sistemi ile geliştirilen yapı, Avrupa Birliğinde binek araçlar için geçerli olan 64 km/saat hızla ön çarpışma testlerini geçecek şekilde tasarlanmıştır.