Anket

Araba kiralarken en çok neye dikkat edilmelidir
 

Kardeşler Rent a Car

Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilerine karşılık verebilmektir. Tek idealimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla yüksek seviyede tutmaktır.
Araçlarımız Karayolları Trafik yasası uyarınca mecburi mali mesuliyet sigortası ve rent a car kaskosu ile sigortalanmıştır. Rent A Car Kaskosu Nedir?

Rezervasyon

 +90 212 583 2 444

 

FİLO KİRALAMA

TİCARİ ARAÇ KİRALAMA

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBügün3762
mod_vvisit_counterDün1959
mod_vvisit_counterBu Hafta20875
mod_vvisit_counterBu Ay10325
mod_vvisit_counterToplam2876241

Bugün: Eyl 03, 2015
İstanbul Kiralik Arabalar

Araba kiralama, istanbul araba kiralama

Lüks araba kiralama, kiralık araba, ticari araba kiralama


İstanbul Kiralik Arabalar

Müşterilerimizin tam ihtiyacı olan çözümü belirleyip, tüm beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet verdiklerini vurgulayan Kardeşler Rent a Car ortaklarından Genel Müdür Emre Sağlam hizmet anlayışlarını, Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri ile tam olarak örtüşen, araba kiralama hizmetleri veriyoruz.Sizlere, Türkiye'den ve istanbul'dan şirketimizin her kademesindeki kişiye 7 gün 24 saat ulaşabilme ayrıcalığını sunuyoruz. Öncelikli amacımız her zaman müşterimizi memnun etmektir. Bunun için hızlı hareket etmek, detayları gözden kaçırmadan, yanlışsız, iyi hizmet vermek ve müşterilerimizin hem bugünkü hem de yarınki ihtiyaçlarını görmek ve anlamak zorundayız. Dolayısıyla çok donanımlı bir ekiple çalışıyoruz.

Araba Kiralama

Müşterilerimize sunduğumuz servis kalitemizde ve sağladığımız fiyat avantajında çok iddialıyız..Kardeşler rent a car olarak  taşıdığımız avantajları müşterilerimizin başarısında kullanarak hem müşterilerimizin hem de sektörümüzün başarı ortağı olmak istiyoruz.Araç kiralama, istanbul lüks araba kiralama, ticari araba kiralamak, istanbul araba kiralama, istanbul kiralık araba, araba kiralama firmaları, rent a car firmaları, turkey rent a car firması..Hızla büyüyen araç kiralama, minibüs kiralama, filo kiralama, ticari araç kiralama ve istanbul araba kiralama sektöründen yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörü de büyütmeyi hedefliyoruz..Kardeşler rent a car firmamızdan sizlerinde memnun kalacağınızdan eminiz..